تبلیغات
علمای زنجان ،شهدای راست قامت زنجانی - اسامی 20 شهید زنجان در عملیات کربلای چهار
علمای زنجان ،شهدای راست قامت زنجانی
زنجان شهر فقهای نامدار و غواصان دریادل و خط شکن و چهره های فرهنگی و پایتخت شور و شعورحسینی

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 29 مرداد 1394

اسامی 20 شهید زنجان در عملیات کربلای چهار ؛ احتمال حضور دو غواص مفقود الاثر زنجانی در جمع 175 غواص دست بسته

استان زنجان با تقدیم 3 هزار شهید در دوران دفاع مقدس نقش بی بدیلی را داشته است، امروز هم تدفین شهدایی که تازه تفحص شده در مناسبت های مختلف در استان زنجان صورت می گیرد.

اما تفحص 175 شهید غواص دست بسته موجب شده تا مردم و مسئولان زنجانی نیز به دنبال شهدای غواص و مفقودالاثر زنجان در بین این شهدا باشند.

دل ها گواهی می دهد دو شهید زنجان در بین این شهدای گرانقدر باشند، اسم شهید سیداصغر احمدی و شهید رضا بیگدلی ناخود آگاه ذهن ها را به سوی شهدای غواص دست بسته اما گره گشا می برد، همرزمان این غواصان نیز در دل خود هر روز عملیات کربلای 4 و خاطرات همرزمان شهید خود را مرور می کنند، خدا را چه دیدی، شاید همین روزها چشم انتظاری زنجانی ها برای در آغوش گرفتن دو فرزند دیگر شهر غواصان دریا دل به پایان برسد.

اما شهیدان خان علی ابراهیمی،سید اصغر احمدی،بهمن اسکندری،باب الله امیر خانی،علی اصغر بیات،رضا بیگدلی،علیرضا بیگدلی،حسین حبیبی،مسعود حسنی،یوسف خوئینی،اکبر سعادتی،حسین سلیمی،ناصر شهبازی،احمد عبدی،عیوض علی محمدی،عباس قربانی،منصور قهرمانی،قاسم محمدی،یعقوب علی محمدی، عباس منتخبی و علیرضا بیگدلی شهدای استان زنجان در کربلای چهار محسوب می شوند.

شهدای غواص زنجان نیز در این عملیات سید اصغر احمدی،علی اصغر بیات،رضا بیگدلی،حسین حبیبی،مسعود حسنی،یوسف خوئینی،اکبر سعادتی،احمد عبدی،عباس قهرمانی،منصور قهرمانی،قاسم محمدی و یعوب علی محمدی بودند.

تنها دو شهید مفقوالاثر این عملیات سید اصغر احمدی و رضا بیگدلی هستند که احتمال می رود در جمع 175 غواص شهید تازه تفحص شده باشند.

در عجبم در شهری که حتی به دریا راه ندارد، چگونه می شود غواصان دریا دلش در دوران دفاع مقدس ستاره می شوند.
طبقه بندی: مجله راست قامتان، 
دنبالک ها: موج رسا، راه دانا،
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بسیار سپاسگزارم تا نظر خود را در مورد مطالب سایت بفرمایید


صفحات ویژه
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس