تبلیغات
علمای زنجان ،شهدای راست قامت زنجانی - شهید بهمن حقیقی
علمای زنجان ،شهدای راست قامت زنجانی
زنجان شهر فقهای نامدار و غواصان دریادل و خط شکن و چهره های فرهنگی و پایتخت شور و شعورحسینی

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 9 تیر 1394
شهید بهمن حقیقی
شهید بهمن حقیقی در چهاردهم بهمن ماه سال 1337 در اردبیل دیده به جهان گشود و در 6 سالگی به همراه خانواده به شهرستان زنجان آمد، شهید حقیقی  تحصیلات متوسطه خود را در زنجان گذراند و برای اخذ دیپلم به مدرسه شبانه روزی البرز تهران رفت و پس از اخذ دیپلم موفق شد به دانشکده نفت آبادان راه یابد. 

شهید حقیقی با توجه به مطالعات اسلامی قبل از دانشگاه در دانشگاه نیز به فعالیت خود ادامه داد ودر دوران انقلاب اسلامی در دانشکده نفت، فعالیت های تآثیر گذاری داشت.

این شهید دانشجو پس از انقلاب، به انجمن اسلامی دانشکده نفت وسپس به جهاد سازندگی پیوست و در جریان سیل سال 58 خوزستان فعالیت چشمگیری از خود نشان داد.

شهید بهمن حقیقی حافظ نهج البلاغه ونیمی از قرآن مجید بود که در سومین روز آغاز جنگ تحمیلی بر اثر بمباران دانشکده نفت به مقام رفیع شهادت نایل آمد.

او با همه مردم مهربان و متواضع بود و هیچگاه نوع تحصیلات و سطح بالای علمی اش موجب نمی شد خود را بالاتر از دیگران بداند. او عاشق خدمت به مستضعفین و محرومین بود. شهید بهمن حقیقی ورودی سال ٥٦ رشته شیمی  ویکی از 30 شهید والامقام دانشکده نفت آبادان بود
طبقه بندی: مجله راست قامتان، 
دنبالک ها: شبکه اطلاع رسانی دانا، رویش سرخ، شبکه اطلاع رسانی نفت وانرژی، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها، کنگره مهندسین شهید، یادیاران(سایت شهدای دانشگاه صنعت نفت)،
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بسیار سپاسگزارم تا نظر خود را در مورد مطالب سایت بفرمایید


صفحات ویژه
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس